WITAMY NA STRONACH BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ POLSKIEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Strona Krajowa BIP
Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • Zasady gospodarki finansowej Izby Okręgowej
  • Skład Organów Izby Okręgowej
  • Uchwały
  • Kontakt do Okręgowej Izby
  • Terminarz posiedzeń Okręgowej Izby
  • Informacje bieżące Okręgowej Izby
  • Majątek Okręgowej Izby
  • Struktura własności Okręgowej Izby
  • Informacja o zasadach funkcjonowania podmiotu Okręgowej Izby
  • Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • POMORSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA   \  SKŁAD ORGANÓW IZBY OKRĘGOWEJ

      Skład Organów Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w kadencji 2018 - 2022

    Skład Organów Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    Prezydium Rady  

    • Franciszek Rogowicz - Przewodniczący 
    • Piotr Korczak - Zastępca Przewodniczącego
    • Ryszard Kwiatkowski - Zastępca Przewodniczącego
    • Krzysztof Wilde - Zastępca Przewodniczącego
    • Wiktor Łącki - Sekretarz
    • Kazimierz Garbacz - Skarbnik
    • Piotr Cychnerski - Członek Prezydium

    Rada Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    • Franciszek Rogowicz - Przewodniczący 
    • Andrzej Adamski
    • Piotr Cychnerski
    • Władysław Gabryniewski
    • Kazimierz Garbacz
    • Paweł Gostański
    • Piotr Horyd
    • Artur Jażdżewski
    • Ryszard Kolasa
    • Krzysztof Kolasa
    • Piotr Korczak
    • Urszula Korczyk
    • Beatrycze Krewan-Michalska
    • Anna Kurek
    • Ryszard Kwiatkowski
    • Wiktor Łącki
    • Bogdan Mielczarek
    • Lech Mrowicki
    • Leszek Natora
    • Maciej Niedostatkiewicz
    • Romuald Nietupski
    • Józef Pączek
    • Radosław Ruciński
    • Jerzy Ustarbowski
    • Krzysztof Wilde
    • Władysław Wróbel
    • Marek Zackiewicz
    • Piotr Zimniak
    • Monika Zwolińska
    • Krzysztof Żółtowski

    Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

    • Marek Wesołowski - Przewodniczący
    • Eugeniusz Blicharski
    • Marcin Burzyński
    • Andrzej Chudziak
    • Krzysztof Goldfarth
    • Maria Jankowska
    • Maciej Malinowski
    • Józef Piotrowicz
    • Nestor Rojek
    • Ziemowit Suligowski
    • Zbigniew Wilk
    • Romuald Wolny
    • Henryk Żmuda-Trzebiatowski

    Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej i jego zastępcy

    • Jarosław Kroplewski - Koordynator
    • Mirosław Bulera
    • Joanna Chłopska
    • Anna Gostańska
    • Magda Jastrzembska
    • Tomasz Sówka-Sowiński
    • Stanisław Witkowski

    Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

    • Wiesław Chojnacki - Przewodniczący
    • Andrzej Bzowski
    • Maria Gabryniewska 
    • Katarzyna Grabowska
    • Andrzej Hołówko
    • Jan Jabłonka
    • Tymoteusz Małecki
    • Andrzej Nowosielski
    • Marcin Radomski
    • Zbigniew Sondej
    • Andrzej Trzciński
    • Irena Tyszka

    Okręgowa Komisja Rewizyjna

    • Kazimierz Owedyk - Przewodniczący
    • Wioleta Grzeszkiewicz-Wolska
    • Joanna Małachowska
    • Józef Muczyński
    • Jolanta Ołubiec
    • Wojciech Piszczako
    • Leszek Żurawski

    Delegaci na Zjazd Krajowy

    • Wiesław Chojnacki
    • Artur Jażdżewski
    • Ryszard Kolasa
    • Piotr Korczak
    • Jarosław Kroplewski
    • Lech Mrowicki
    • Maciej Niedostatkiewicz
    • Józef Pączek
    • Franciszek Rogowicz
    • Ryszard Trykosko
    • Krzysztof Wilde
    • Marek Zackiewicz
    • Piotr Zimniak
    • Krzysztof Żółtowski

     

     

     

     

     

     

     

     

     

      udostępnił Maryla Pacholczyk dnia 2018-05-17 wersja do druku |  inf |  zmiany |  statystyki 
    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra